ГлавнаяПро нас

Інтернет-магазин "Cougar - Взуття великих розмірів".


Найбільш використовуваною, якщо не сказати більше, частиною нашого тіла є ноги. Вони фактично щодня працюють під великими навантаженнями. Так як це «фундамент» людського тіла, то їм доводиться підтримувати його щодня. За допомогою ніг ми проходили не меньш кілометра щодня, а також здійснюємо інші виснажливі дії. Але іронія в тому, що за свою важку роботу, наші ноги часто не отримують потрібної їм турботи і догляду; ними нехтують, і в один день вони нагадують нам про себе болем або іншим дискомфортом. Щоб уникнути цього, потрібно балувати свої ноги, вибираючи правильне взуття заздалегідь.

Перше правило для здоров'я ніг - носити тільки якісне взуття; деякі різновиди взуття ще й самі коректують якісь захворювання ніг. Взагалі, характеристики купленого взуття залежать від її призначення - чи буде воно використовуватися для бігу, щоденного носіння або парадних виходів. Однак, основні принципи діють для всіх типів взуття.

Взуття повинна дозволяти ногам дихати і ідеально підходити за формою. Підошва повинна бути міцною та бути достатньо гнучкою, з хорошою поверхнею для зчеплення із землею. Устілки повинні бути м'якими, щоб поглинати удари при ходьбі по твердій поверхні. Звід повинен розсіювати вагу по всій ширині для кращого балансу. Взуття з твердими елементами конструкції забезпечує додаткову підтримку.

Стандартне взуттєве виробництво орієнтоване на «середній» розмір ноги - зазвичай це тридцять восьмий. Це пов'язано з тим, що загальні обміри населення проводилися в нашій країні ще в далекі 80-і роки, і з тих пір планка стандарту не змінювалася. Саме тому взуття великих розмірів є великим дефіцитом. Якісне взуття великих розмірів не може бути просто виготовлена шляхом збільшення колодки стандартного розміру. Ніжка у жінок, яким потрібна взуття великих розмірів, часто ніяк не хоче вписуватися в стандарти - вона і повніше, і ширше, і часто схильна до плоскостопості.

Саме тому наше виробництво, яке займається виготовленням жіночого взуття великих розмірів, починає створювати спеціалізовані колодки з обмірів різних груп жінок. Таким чином, вдається скласти «портрет» ніжки, для якої буде вироблятися взуття великих розмірів. І потім вже розробляти під цю колодку безліч найрізноманітнішої взуття. Ідеальне взуття для жінок - це і домашнє взуття на кокетливому каблучку, і моделі для прогулянок і занять спортом, і ділові «лофери», і, звичайно ж, лаковані, замшеві, оксамитові, прикрашені стразами та паєтками вечірні туфлі на шпильці, які зроблять будь-яку жінку королевою балу!

Хоча ноги знаходяться в самому низу тіла, це не привід позбавляти їх найкращою турботи. Отже, потрібно вибирати якісне взуття, і бути впевненими, що вона забезпечить ногам не тільки красу, а, що ще більш важливо, безпеку та здоров'я!

З питань цін на взуття та купівлі взуття ви можете звертатися за телефонами, вказаними в контактах.

Контакти

+38-073-032-64-80
+38-097-650-98-61
+38-068-962-94-12 Білайн
+38-066-270-42-09
Skype: cougar4726

Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про нас

Наше виробництво, яке займається виготовленням жіночого взуття великих розмірів, починає створювати спеціалізовані колодки з обмірів різних груп жінок.