ГлавнаяОптовим покупцям

Шановні оптові покупці!

Ціни на нашу продукцію для Вас відрізняються від вказаних.

При роботі з оптовими покупцями взуття на фабриці «COUGAR» пропонує наступні умови закупівлі:


1. Мінімальна стартова партія замовлення взуття оптом - сумарно від 6 пар (залежно від обраних моделей) в асортименті, фахівці «COUGAR» можуть порекомендувати Вам оптимальне поєднання артикулів -Розміри - кількості, виходячи з тенденцій поточного сезону.

2. Замовлення формується не коробами в стандартній ростовці, а в будь-якому розмірному ряді, в будь-якій кількості (від трьох пар на артикул, суміжних розмірів). Надалі можна дозамовляти тільки розміри, що були куплені, в будь-яких кількостях (з метою мінімізації Ваших товарних залишків). Розміри від 33-го до 45-го розміру (розмірний ряд моделі вказаний) .Повернення або обмін раніше придбаного товару не проводиться, так як гнучкі умови наших поставок дозволяють Вам мінімізувати Ваші залишки до кінця сезону.

Взуттєва фабрика СOUGAR пропонує оптовим покупцям жіночого взуття наступну схему спільної роботи:

1. Оптовий покупець вибирає необхідні артикули жіночого взуття, підготовляє заявку за формою Артикул - кількість, додає свої реквізити і висилає всі
по e-mail або замовляє за телефонами, вказаними в КОНТАКТАХ

2. «COUGAR» підтверджує отримання заявки та узгоджує з Замовником можливість виконання замовлення по кожній позиції і терміни виконання. Після узгодження, Замовник надає копії документів для складання договору і отримує рахунок на повну суму замовлення.

3. Протягом 10-15 робочих днів, взуття згідно заявці виробляється на взуттєвій фабриці «COUGAR» у Харкові.

4. Покупець обирає транспортну компанію. При наявності 100% передоплати замовлення компанія «COUGAR» організовує доставку партії взуття до представництва обраної транспортної компанії в Харкові. Витрати на міське експедування несе фабрика

Контакти

+38-073-032-64-80
+38-097-650-98-61
+38-068-962-94-12 Білайн
+38-066-270-42-09
Skype: cougar4726

Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про нас

Наше виробництво, яке займається виготовленням жіночого взуття великих розмірів, починає створювати спеціалізовані колодки з обмірів різних груп жінок.